Anmelden  Einloggen

Registrierung
Passwort Anforderung
 Warenkorb (0)

Der Warenkorb ist leer.

Hinweis: Bei Bestellungen über 2.000 CZK (€85) ist der Versand innerhalb der Tschechischen Republik KOSTENLOS. Nach Vereinbarung versenden wir europaweit.

Nachrichten: Wir erweitern ständig das Angebot an Abziehbildern und farbigen Bausätzen. Im Decal-Menü fügen wir nach und nach illustrative Zeichnungen hinzu, die zeigen, wo sich die Beschriftungen auf den Modellen befinden. Sehen Sie sich auch den Abschnitt Handbücher an. 

Haben Sie Platzprobleme für Ihre Sammlung von Modelleisenbahnen? Zur Aufbewahrung Ihrer Modelle bieten wir Ihnen Kunststoffboxen in Kombination mit universellen Kartoneinlagen an. Es ist möglich, mehr als 50% Platz im Vergleich zur Lagerung in der Originalverpackung einzusparen. 

Obchodní podmínky

Název společnosti:
BRAMOS společnost s ručením omezeným
IČ: 47052902
Sídlo: Nad Okrouhlíkem 2365/17, Libeň, 182 00 Praha 8
V sídle firmy se neprodává.

Objednávky zboží:
a) zboží je možné objednávat prostřednictvím jednotlivých oddělení tohoto obchodu (viz. dále)
d) e-mailem na adresu: info@bramos.eu.
Vaše objednávka (pokud objednáváte e-mailem) musí bezpodmínečně obsahovat tyto následující údaje:
- označení zboží (kód zboží)
- název zboží
- objednávané množství
- adresu kam má být zboží doručeno (pokud má plátce jinou adresu než místo dodání také fakturační adresu)
- způsob doručení nebo odběru
- zboží způsob platby
- kontaktní informace pro další případnou komunikaci (telefon, e-mail)
Zákazník podáním objednávky v e-shopu (stisknutím tlačítka OBJEDNAT/ODESLAT) potvrzuje, že se seznámil s nákupním řádem, s obchodními a dodacími, platebními a reklamačními podmínkami (viz. odkaz v posledním kroku objednávky u tlačitka ODESLAT). V tuto chvíli zákazník odeslal závaznou objednávku a je mu doručena zpráva o tom že jsme objednávku obdrželi. Podmínkou platnosti objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí. Kupní smlouva na jejímž základě je realizován prodej zboží prodávajícím kupujícímu vzniká na základě odeslání objednávky zákazníkem a přijetím objednávky prodávajícícm.
Za závazné se považuje potvrzení e-mailové, případně telefonické, a to takové, které je realizováno po předchozím odeslání elektronické objednávky (potvrzení o přijetí objednávky do systému není považováno za závazné a na vznik kupní smlouvy nemá vliv). Prodávájícím potvrzená objednávka (nebo její část) musí obsahovat aktuátní obchodní podmínky a reklamční podmínky.

Cena zboží:
Cena zboží je uvedena na kartách zboží v jednotlivých odděleních, kategoriích a to včetně DPH. Ceny jsou smluvní. Podle způsobu doručení zboží bude při výpočtu celkové ceny zásilky připočítána také cena poštovného a balného. V případě, že výrobek podléhá zákonu o odpadech, bude k výsledné ceně připočten recyklační poplatek, který se v objednávce objeví jako samostatná položka.

Stornování objednávky ze strany kupujícího:
Od odeslání objednávky je objednávka považována za závaznou. Zákazník má však právo na odstoupení od kupní smlouvy (tedy od objednávky) do 14 dnů od převzetí zboží podle § 53 odstavec. 7 občanského zákoníku. Chce-li tak zákazník učinit, musí vrátit zboží neponičené, v originálním neporušeném obalu a s kompletním obsahem (s návodem, záručním listem a kompletním příslušenstvím). Pokud se zákazník rozhodne odstoupit od kupní smlouvy musí tak učinit do 14 dnů od převzetí zboží. Peníze za vrácené zboží budou zákazníkovi doručeny do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Prodávající tak však učinit nemusí, pokud neobdrží zpět zboží nebo neobdrží doklad o jeho odeslání.
Zákazník má také právo stornovat objednávku bez udání důvodu kdykoli před odesláním z naší strany. V případě stornování potvrzené objednávky je kupující povinen uhradit prodávajícímu škodu vzniklou tímto jednáním (prokazatelné náklady). Prodávající uplatní právo na úhradu škody zejména v případě nákupu zboží "na objednávku", které bylo nutné na přání zákazníka obstarat nebo v případě, že v souvislosti se zajištěním zboží došlo již k vynaložení prokazatelných nákladů (poštovné apod.).

Storno objednávky ze strany prodávajícího:
Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v případě, že se zboží již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží či se neůměrně (déle než 30 dnů) prodlužuje dodací lhůta ze strany dodavatele. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet nebo adresu v nejkratším možném termínu, případně mu bude nabídnuto podobné zboží ve stejné kvalitě. Vyhrazujeme si právo odstoupení od kupní smlouvy (případně zrušení individuální slevy) v případě že zákazník námi dodané zboží opakovaně přeprodává třetí straně nebo zboží nabízí v bazarech.

Odstoupení od kupní smlouvy:
Jako zákazník obchodu Bramos.cz máte právo souladu s § 53 odstavec. 7 občanského zákoníku do 14 dnů odstoupit od kupní smlouvy v případě neosobního způsobu doručení zboží. Rozhodnete-li se pro odstoupení v této čtrnáctidenní lhůtě, prosíme Vás o dodržení níže uvedených podmínek:
- napište nám informace, že žádáte o odstoupení od kupní smlouvy s uvedením číslo objednávky, data nákupu a Vaším číslem účtu či adresou pro vrácení peněz
- pokud jste již zboží obdržel a převzal, zašlete jej zpět na naší adresu uvedenou v kontaktech na stránce Kontaktní informace a to za těchto podmínek:
  - zboží musí byt v původním nepoškozeném obalu
  - nesmí být použité
  - nesmí být poškozené
  - musí být kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd.),
  - s dokladem o koupi
- zboží prosíme, posílejte doporučeně a pojištěné, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu na cestě k nám (doporučeně neznamená na dobírku)
- při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme složenkou nebo převodem na Váš účet a to nejpozději do 14 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží.
- v případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme bohužel moci akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.

Dodací podmínky:
Místem plnění je sídlo (bydliště) nebo místo podnikáni kupujícího nadepsané ve formulaři objednávky, neuvede-li kupujíci do objednávky misto jiné. Zboží bude dodáno prostřednictvím České pošty, nebude-li výslovně dohodnuto jinak. Dodání zboží je uskutečněno jeho předáním České poště k přepravě pro kupujícího. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího zaplacením ceny při převzetí. Prodávající vyexpeduje zboží v co nejkratší možné době (tj. zpravidla do deseti pracovních dnů) po příjmu platné objednávky.
Doba pro dodání zboží může ve vyjímečných případech být delší, o této skutečnosti bude zákazník včas informován. Nedodá-li prodávající zboží ani v dodatečně prokazatelné stanovené době, je kupující oprávněn od kupní smlouvy bez uvedení dalších důvodů odstoupit. Nedodá-li prodávající zboží nebo není schopen ani v dodatečně prokazatelné stanovené době zboží dodat a neoznámí tuto skutečnost kupujícímu, je kupující oprávněn od kupní smlouvy bez uvedení dalších důvodů odstoupit.

Zasílání zboží do zahraničí (kromě dodávek na Slovensko):
Platba ze zahraničí je možná pouze bankovním převodem na náš účet. Ceny poštovného do zahraničí jsou stanoveny podle platných ceníků a sazebníků České spošty nebo dalších přepravců a zákazník o jejich výši bude vždy předem informován.

Platební podmínky:
Kupní cena zboží je splatná při jeho převzetí (na dobírku nebo osobně). Zboží objednané v našem obchodě je možné platit těmito způsoby:
- dobírkou při převzetí zboží (nejrychlejší a bezpečný způsob)
- bankovním převodem na náš účet (nutno platit předem na základě proplacení proforma faktury a zasláním kopie převodního příkazu z banky, fakturu pošleme mailem ve formátu .pdf)
- hotově při osobním odběru
Veškeré zboží je dodáváno s daňovým dokladem. Zboží zůstává do úplného zaplacení majetkem prodávajícího. V případě stornování objednávky nebo její části ze strany dodavatele (zboží je doprodáno) jsou peníze (případně daná část) obratem odeslány zpět na číslo účtu, ze kterého byly převedeny - pokud není dohodnuto jinak.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Závěrečné informace:
Vyplněním objednávky kupujíci bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení výše uvedených obchodních podmínek ve znění platném v den odesláni objednávky, jakož i v den odesláni objednávky platnou výši ceny objednaného zboží (včetně příp. balného a dopravních nákladů) uvedenou v ceníku v internetovém obchodě, nebude-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.
Účastníci se výslovně dohodli, že neni-li podmínkami výslovně stanoveno jinak řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem.